Pekač iz kamna za pizzo

Peugeot  

član od: 3.3.2007

sporočila: 133

28. okt 2008 15:06

pri kakšnem kamnoseku kamen,ročke pa verjetno tud nebi blo problem zraven dat lahko pa samo štirioglat kamen,je isto tako dober Peugeot ima

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

28. okt 2008 16:27

Ja, ta tema je bila že večkrat. Tudi jaz bi rada prišla do tega "kamna" in ja, tudi jaz sem že pomislila na star strešnik - na takšnem je moja stara mama pekla kruh v pečici ( kadar ga pač ni pekla v krušni peči ), ampak kje ga dobiti? Če je star je nanj padlo že toliko smoga in bogsigavedi čega, da raje nebi. Takšen pica kamen ima tudi Gorenje in ga ponuja za 86€ ! Odbito!! Me pa res zanima koliko so jih že prodali. Tu pa tam se še najde kakšen pečar - mogoče bi se tam dalo kaj zmenit'. lp, Sporočilo je spremenil(a) vanjatajnsek dne 11. 2010 12:05

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

28. okt 2008 17:30

mi smo ga kupili v eni trgovini s posodo,pa ga skoraj nič ne uporabljamo :) evagirl

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

28. okt 2008 17:57

Pri Mercatorju pa jih več nimajo? riba-ribica

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

28. okt 2008 19:04

Če to koga kaj bolj zanima naj mi piše na zp. lp Vesna

majdka  

član od: 24.9.2003

sporočila: 126

29. okt 2008 7:30

V trgovini Tera v hali A v BTC jih imajo, pravokotne in okrogle.

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

29. okt 2008 8:26

Granit se super uporablja tudi za peko na žaru. Posebej za ribe. Naroči se ga lahko pri kamnoseku.Paziti moraš da je debelejši in res natančno spoliran da se ti hrana kasneje ne prijema. Če greš h kamnoseku moraš paziti da ne kupiš marmorja.Ta na vročini rad poči. Verjetno pa je pri kamnosekih ceneje kot v trgovinah in lahko si izbereš poljubno dimenzijo. Sicer ga sama nimam, smo pa z prijatelji veliko pekli na piknikih in se je super obneslo. Kolega je izdelal iz kovine ogrodje in vstavil noter kamnito ploščo. Preprosto spodaj zakuriš in na njej pečeš vse kar hočeš. Tudi pice smo že delali. Dobra stvar. barbyslo

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

11. feb 2010 12:05

[citat=--vanjatajnsek--]Ja, ta tema je bila že večkrat. Tudi jaz bi rada prišla do tega "kamna" in ja, tudi jaz sem že pomislila na star strešnik - na takšnem je moja stara mama pekla kruh v pečici ( kadar ga pač ni pekla v krušni peči ), ampak kje ga dobiti? Če je star je nanj padlo že toliko smoga in bogsigavedi čega, da raje nebi. Takšen pica kamen ima tudi Gorenje in ga ponuja za 86€ ! Odbito!! Me pa res zanima koliko so jih že prodali. Tu pa tam se še najde kakšen pečar - mogoče bi se tam dalo kaj zmenit'. lp, Kupila sem ga s kovinskim podstavkom za na mizo vred - je pravokotne oblike in stane cca 7 ( sedem ) €. Trgovino Terra, nasproti Mane, Prometeja... v Celju, bodo aprila zaprli in je vse znižano na smešne cene. Sporočilo je spremenil(a) vanjatajnsek dne 11. 2010 12:04 vanjatajnsek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti